קיוטו הרצליה – מסעדה בהרצליה פיתוח

* שעות פעילות: ימים א-ה: 12:00-00:00. שישי,שבת: 13:00-00:00

מסעדה בהרצליה פיתוח

המטבח היפני ידוע כבריא, דל בקלוריות ובכולסטרול, קל לעיכול טעים. וכן מפורסם בהגשתו האסתטית. הבישול היפני שובה את העין, סידור המזון על גבי הצלחת חייב להיות אסתטי והגשת סוגי המנות השונות חייבת להיות בהרמוניה עם הטבע. בהיותה מדינת איים, התברכה יפן בשפע של דגים טריים.

קיוטו הרצליה

אוכל יפני כתרבות

המזון המקובל ביפן מקורו בעיקר מן הים ומורכב בעיקר מדגים, מסרטנים, מצדפות, אצות ושאר מאכלי ים. עם זאת ניתן למצוא בתפריט היפני גם מנות רבות העשויות מבשר עוף. בישראל קיימות מסעדות אסייתיות רבות, אבל אף אחת מהן לא משתווה למסעדת קיוטו, המקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר; אנו בקיוטו מאמינים שארוחה טובה לא נמדדת רק בטעמה, אלא גם באווירה הכוללת ובחוויה שמתלווה לה, ועל כן אנו מקפידים לספק ללקוחותינו את החוויה הקולינרית הטובה ביותר כמסעדת סושי מובילה. אוכל יפני: חגיגה לחיך ולעיניים בניגוד לסברה הרווחת, לפיה אין הבדל בין מסעדות אסייתיות וסוגי המזון שהן מגישות, חשוב להדגיש שאוכל יפני הוא הרבה יותר מסתם אוכל. למעשה, מדובר בתרבות של ממש; ארוחה יפנית מסורתית תכלול קערית אורז לבן (גוהן), מנה עיקרית של דג או בשר, תוספת של ירקות מבושלים, מרק מיסו (עשוי מרסק פולי סויה) או מרק צח וסואימונו (חמוצים).

 

כאמור, המטבח היפני מקפיד על האסתטיקה בעת הגשת המזון לא פחות מאשר על טריות החומרים וטעמו של המזון ועל כן אוכל יפני יכלול גם סידור מקסים של המזון על הצלחת. השף של מסעדת קיוטו יוצר להנאת הסועדים מזיגה ייחודית של המטבח היפני המסורתי והטעם המיוחד של המטבח הים תיכוני. השילוב הנהדר ויוצא הדופן של טעמים, צבעים ותרבויות ממצב את מסעדת קיוטו כאחת מהמסעדות היפניות המובילות בארץ. אפשר להגיע למסעדה ולערוך אירועים פרטיים: ליהנות מן המיטב של מסעדה אסייתית אותנטית .

 

חוויה ייחודית במסעדת קיוטו בהרצליה פיתוח

עוד תחום בו ידועה התרבות היפנית הוא האירוח. מסעדת קיוטו מאפשרת ללקוחות המעוניינים להעניק לאורחיהם חוויית אירוח ייחודית, לערוך במסעדה אירועים מכל סוג עד 20 איש בחדר פרטי לאירוע שלכם. בנוסף קיוטו עורכת אירועים פרטיים בבית הלקוח ומספקת קייטרינג לאירועים בבית.

קיוטו הרצליה פיתוח
אריה שנקר 7, הרצליה פיתוח

דירוג המאמר
תאריך הדירוג
שם המאמר
קיוטו הרצליה - מסעדה בהרצליה פיתוח
דירוג הדף
51star1star1star1star1star